Powercommander

Powecommander 3 USB

Elektronická jednotka, umožňující doladění palivové směsi na optimální poměr vzduchu a benzínu a to v jakémkoliv bodě otáček a poloze plynu. Možné navýšení výkonu po montáži: u motocyklu s kvalitním výfukovým systémem dle objemu motoru 5-10%. Smyslem montáže je dosažení optimálního poměru směsi při spalování. Na přiloženém CD je program a palivové mapy pro nejběžnější úpravy. Tato mapa již stačí pouze nahrát do paměti Commanderu a motocykl je na danou úpravu již naladěn. Samozřejmě Power Commander lze také na konkrétní úpravu motocyklu optimálně doladit pomocí dynamometru. V současné době firma Dynojet vyrábí Power Commandery na téměř všechny japonské a většinu ostatních motocyklů a ATV vybavených vstřikováním. K samotnému Power Commanderu lze připojit několik zařízení a modulů rozšiřující nebo doplňující jeho funkce.

 

cena:   7790,-KčIgnition modul

Možnost úpravy předstihové mapy,u některých motocyklů nutný pro bezproblémové řazení pod plným plynem.

cena:   7800,- Kč

  

Powercommander V (5) USB Elektronická jednotka, umožňující doladění palivové směsi na optimální poměr vzduchu a benzínu a to v jakémkoliv bodě otáček a poloze plynu. Možné navýšení výkonu po montáži: na sériovém motocyklu 1-3%, ale u motocyklu s kvalitním výfukovým systémem dle objemu motoru 5-10%. Smyslem montáže je dosažení optimálního poměru směsi při spalování. Palivovou mapu již stačí pouze nahrát do paměti Commanderu a motocykl je na danou úpravu již naladěn. Samozřejmě Power Commander lze také na konkrétní úpravu motocyklu optimálně doladit pomocí dynamometru. V současné době firma Dynojet vyrábí Power Commandery na téměř všechny japonské a většinu ostatních motocyklů a ATV vybavených vstřikováním.

 

K samotnému Power Commanderu 5 lze připojit několik zařízení a modulů rozšiřující nebo doplňující jeho funkce. Přídavná zařízení a moduly: Autotune / LCD Display /Quick Shifter / Map Switch / Multi-Function Hub / Secondary Fuel Module

 

Nový PowerCommander 5 má spoustu nových funkcí,je určen pro ruzné modely motocyklu,ATV a snowmobile ,výčet vylepšení a nových funkcí oproti PowerCommanderu 3 najdete níže.
  • Zmenšená velikost oproti PC3usb (méně jak poloviční velikost PC3usb)
  • Napájeno z USB výstupu počítače (9 voltový adapter už není potřeba pro nahrávání map)
  • Funkce přepínaní mezi 2 ruznými palivovými mapamy zabudována (přepínač map na řidítkach není příložen)
  • Zabudován vstup pro indikaci převodového stupně(Umožnuje upravu palivových map na základě zařazeného převodováho stupně a rychlosti)
  • Analogový vstup(Umožnuje uživateli instalovat jakýkoliv 0-5 voltu senzor k vytvoření nastavitelné tabulky pro změny na zakládě teploty nebo boostu)
  • Pokud připojite indikaci převodového stupně do PC5,PC5 je schopno každému válci přidělit individualní mapu a ještě každému převodovému stupni(pro příklad na 4 válcové motorce s 6 stupnovou převodovkou muže být až 24 oddělených individualních map).
  • Přístroj má možnost -100/+250% (oproti -100/+100% pro PC3usb) upravy odebrání nebo přidání paliva.Toto umožnuje více uprav a nastavení pro motocykly s 8 vstřikovači.
  • 10 sloupcu pro pozici plynu (oproti 9 na PC3usb)
  • Vylepšená “accel pump” utilita (zvětšena nastavitelnost a citlivost rejstříku)

 

cena:   8190,- Kč

 

 
MotoRaceGarage